درباره ما

آبزی 24 یک مجموعه از افراد با تبحر و تجربه است که گرد هم جمع شده‌اند تا با صرف نهایت دلسوزی به شما در خرید ماهی تازه و سالم کمک کنند. آن‌ها خواستند شما در شهری که دریا ندارد تازه‌ترین ماهی‌ها را خریداری کنید و طعم اصلی ماهی را تجربه کنید. ما می‌دانیم که پیدا کردن غذاهای دریایی متنوع یک چالش برای افراد همشهریان ما و شهروندان شهرهایی امثال شهر ماست. به همین دلیل ما از ارتباطات مستقیمی که با صیادان داریم در جهت به دست آوردن محصولات, با کیفیت برتر استفاده نموده و سپس از تکنولوژی به منظور آسان ساختن و رساندن محصولات دریایی به صورت تازه درب منازل یا محل کار مشتریان بهره می‌بریم و این خود یکی از دلایل تازگی و سلامتی محصولات ماست.

اواخر سال 97 بود که به این فکر افتادیم و اوایل سال 98 بود که این ایده را با یاری جمعی از دوستان متخصص در این زمینه اجرایی کردیم. دوستان متخصص ما دارای ارتباط کاری بسیار خوبی با صیادان و تأمین‌کنندگان غذاهای دریایی بوده و خدا را شاکریم که در این زمینه تعداد زیادی از این دوستان داریم. (اگرچه همه ما نیز با حضور در آن مناطق بر مراحل اجرایی کار نظارت داریم.) ما با بیش از صد صیاد در طول سواحل جنوب روابط کاری داشته و این یکی از دلایل موفقیت کار ما با همین تجربه کم است. یا به عبارتی ما همیشه بالای سر صید به منظور انتخاب تازه‌ترین خوشمزه‌ترین غذاهای دریایی برای مشتریانمان حضور داریم. چرا که ما بر این عقیده‌ایم که اولین قدم در اطمینان بخشی به بهترین بودن کیفیت و طعم غذاهای دریایی، به وجود ارتباطات واقعی ما با صیادان اختصاص دارد. تلاش ما بر این است که محصولات غذای دریایی را در بالاترین سطح استاندارد نگهداری و تحویل نمائیم.

درصورتی‌که از کیفیت یا دلیل دیگری از محصول ما ناراضی بودید، لطفاً به ما اطلاع‌رسانی نمایید. هنگامی که در سفارش شما محصول فیله شده باشد لطفاً آن را کاملاً بررسی نمایید تا استخوان یا هر جسم خارجی دیگری در آن باقی نمانده باشد ما پذیرای همه نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم و ثابت میکنیم همه تلاش ما در جهت رضایت شماست در آبزی24 منتظرتان هستیم .

 

http://abzi24.com/wp-content/uploads/2019/07/sup-logos-2-1200x200.jpg